Golf czy sweter – w co się ubrać zimą?

Golf czy sweter - w co się ubrać zimą?

Nadszedł sezon zimnych wiatrów i lodowatych nocy. W związku z tym jest to idealny czas na wyciągnięcie ulubionego golfu lub swetra. Jeśli zastanawiasz się, co nosić w zimie, to czytaj dalej! W nocy potrafi być naprawdę zimno, możesz wtedy założyć przytulny sweter lub golf i ciepłe skarpety.

W co się ubrać zimą?

Wiele osób nie myśli o swojej zimowej garderobie, dopóki nie nadejdzie zima. Możemy ci powiedzieć teraz: to dobry pomysł, aby mieć zimową garderobę.

Chociaż nie będziemy przewidywać pogody, możemy pomóc Ci przygotować się na zimę dzięki temu artykułowi. Po pierwsze, musisz upewnić się, że masz ciepłą kurtkę lub płaszcz. Możesz nałożyć ją na bluzę i/lub koszulę z długim rękawem.

Golf czy sweter?

Następnie musisz dowiedzieć się, jaki rodzaj swetra nosić. Golf, który ma kołnierz typu mock jest używany, aby pomóc utrzymać ciepło użytkownika, ale nie jest wystarczająco grube, aby zapewnić pełne ciepło. Golfy są w różnych kolorach, więc można łatwo dopasować swój strój.

Jeśli nie lubisz tego typu odzieży i nie chcesz nosić golfów, możesz poszukać swetra. Charakteryzują się większą ilością modeli oraz kolorów w porównaniu do golfów.

Opcja polaru lub kaszmiru

Kolejną rzeczą do rozważenia jest to, jaki rodzaj swetra kupić. Swetry polarowe są wykonane z bawełny, więc są oddychające i lekkie. Są również tanie i zapewniają dobry wygląd. Nie są jednak zbyt ciepłe.

Z kolei swetry kaszmirowe są znacznie grubsze i podszyte miękkimi włóknami kaszmiru. Dzięki temu są niezwykle ciepłe. Doskonale nadają się do zestawienia z marynarką lub swetrem. Są jednak droższe od bawełnianych.

Kurtka zimowa

Kolejną rzeczą, o której należy pomyśleć, jest to, jaki rodzaj kurtki nosimy. Jeśli na zewnątrz jest zimno, możesz wybrać kaszmirową lub syntetyczną kurtkę z kapturem. Kurtka podszyta kaszmirem jest niesamowicie ciepła. Ma również kaptur, więc możesz pozostać ciepły i chroniony przed zimnem i opadami.

Jeśli jednak chcesz lżejszą kurtkę, możesz wybrać standardową kurtkę z kapturem. Jest ona podszyta syntetyczną tkaniną, więc jest oddychająca. Zarówno kaszmirowe, jak i syntetyczne kurtki są dostępne w różnych tkaninach i stylach, co ułatwia znalezienie takiej, która będzie Ci odpowiadać. Możesz również zrobić zakupy online, aby nie musieć spędzać czasu w centrum handlowym w poszukiwaniu kurtki.

Jaki jest więc werdykt? Cóż, możesz nosić sweter lub golf, gdy jest zimno na zewnątrz. Możesz również wybrać bardziej oddychający sweter i kurtkę, jeśli jest zimno. Pamiętaj również, że najlepiej jest nakładać warstwy na siebie, gdy na zewnątrz jest zimno.